Фото автора.
Фото автора.

Нещодавно побачив світ збірник сценаріїв тематичних культурно-мистецьких заходів, що здобули перемогу в районному конкурсі сценаріїв, які використовують у своїй щоденній роботі працівники культури Коростенщини.

Як поінформувала начальник відділу культури Коростенської райдержадміністрації, заслужений працівник культури України Лариса Бондар, процес створення збірника був доволі нелегким: до нього після принципового й професійного відбору методистами РБК та працівниками відділу культури були відібрані кращі сценарії. А в них — ідеї, душа, творчий неспокій аматорів сцени.

– Глибоко переконана, що видання цього збірника дасть новий поштовх у діяльності клубних установ району, сприятиме підвищенню рівня організації та проведення культурно-масових заходів, допоможе яскраво проявитися та утвердитися багатьом талановитим аматорським колективам і виконавцям, — зазначила Л.Бондар.

Є надія, що цей збірник потрапить до рук аматорів сцени та працівників РБК, бібліотечних установ не лише Коростенщини, а й інших районів області та стане їм у нагоді під час роботи.