Фото з сайту Олевської ОТГ.
Фото з сайту Олевської ОТГ.

Нещодавно в селищі Лельчицях, що в Білорусії, в районному центрі культури та народної творчості, відбувся Новорічно­Різдвяний фестиваль «Ялинка миру», організований Гомельським обласним відділенням Білоруського фонду миру.

Творчі колективи Олевщини, а також делегація з Олевська, очолювана головою ОТГ Олегом Омельчуком, взяли участь у фестивалі.

Своє мистецтво білорусам дарували учасники відомих хореографічних колективів Олевського центру художньо­естетичної творчості учнівської молоді «Сузір’я» і «Тіп­топ» під керівництвом хореографів Лариси Хоменко та Ольги Настасюк. Участь у фестивалі брали також і солісти ЦХЕТУМу Віторія Курбеко, Артем Курбеко та Володимир Крекотень.

Свої теплі привітання з Новим роком та Різдвом, подяку за творчу зустріч адресували присутнім голова Лельчицького районного виконавчого комітету Сергій Косинський, голова Гомельського обласного відділення громадського об’єднання «Білоруський фонд миру» Тимофій Глушаков, начальник відділу виховної та соціальної роботи головного управління освіти Гомельського облвиконкому Олена Клочкова, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Алла Гаврилюк.

Після завершення фестивалю на дітей із Олевщини чекали новорічні подарунки, а також екскурсія до кінного спортивного клубу Лельчицької ДЮСШ та святкова вечеря.