Фото автора.
Фото автора.

На Житомирщині майже в усіх населених пунктах підготувалися до Новорічно-Різдвяних свят. Цього року в обласному центрі новорічну 17-метрову ялинку, що встановлено на майдані ім. С.П.Корольова, прикрашають 824 іграшки, 30 декоративних прикрас, близько одного кілометра гірлянд різних кольорів. До урочистої церемонії запалення вогників на зеленій красуні долучилися тисячі городян і гостей міста, котрі з нетерпінням чекали на свято.

У Бердичеві, на центральній площі, «причепурили» всі ялинки. Для оздоблення найвищої з них, що сягає 20 метрів, було використано 60 гірлянд, 600 червоних і жовтих куль, а також різнокольорові дзвіночки і нові світлові іграшки у вигляді сніжинок.

Для Новограда-Волинського 16-метрову ялинку придбали у Пилиповецькому лісництві ДП «Новоград-Волинське лісове мисливське господарство». Її прикрасили новими іграшками й гірляндами, спрямувавши на це 15590 грн.

У Малині, на Соборній площі, встановили 22-метрову ялинку. Центр дитячо-юнацької творчості долучився до виготовлення оригінальних прикрас.

У Коростені ж встановили дві ялинки: живу — біля міського будинку культури та металеву — поблизу будівлі міської ради.