У Києві відбувся Міжнародний фестиваль­батл талантів «Space Star Fest». Понад 130 учасників з усього світу й багатьох міст України змагалися у трьох номінаціях — вокал, хореографія та оригінальний жанр. Народний художній колектив шоу­театр «КЛЕМ» представляв Житомирщину.

Вимогливому журі й глядачам наші земляки показали оновлений пародійний номер «Заяча дискотека», де до запальних білих пухнастиків завітали зірки естради: Вєрка Сердючка, Оля Полякова, Михайло Поплавський, Марув, Little big із відомою композицією «Skibidi», PSY, Софія Ротару та інші.

В оригінальному жанрі КЛЕМу не було рівних. Серед циркових і театральних студій, серед модельних агенцій та акробатичних колективів він виборов перше місце. Кубок, дипломи, медалі, подяки керівникам, магніти, сувенірна продукція, подарункові сертифікати на атракціони та розваги доповнили радість перемоги юних артистів. А ще на подальшу творчу роботу їх надихнуло запрошення до участі в міжнародних фестивалях у Греції та Італії.

Художній керівник колективу Ігор Суржан говорить, що кожен фестиваль та конкурс цінний духом суперництва, коли вихованці з різних міст та країн можуть показати свої здібності на одній сцені. А керівник колективу Олександр Нечаєв сказав: «Для нас кожна поїздка важлива не тільки виступом, а й можливістю прожити кілька фестивальних днів однією великою дружною сім’єю. Прогулянка столицею, спільне приготування їжі, спільні розваги та спілкування збагатили внутрішній світ кожного вихованця».

Таким збагаченням для юних артистів стала ще одна цікава подія — концерт Алли Пугачової в столиці Республіки Білорусь, на якому їм удалося побувати. Концертний зал «Мінськ­Арена» на 15 тисяч глядачів був ущент заповнений прихильниками «Жінки, яка співає». Ще при вході КЛЕМівці одразу привернули до себе увагу преси, адже були вдягнені у фірмові футболки зі зображенням улюбленої співачки. Кілька слів і фото для відомих видань уже розлетілися в інформаційному просторі. В Інтернеті з’явилося також відео, де Алла Борисівна тисне руку Олександру Нечаєву. «Тепер КЛЕМівці точно «заряджені перемагати», — запевнив керівник колективу.