З творчою перемогою повернулася додому колишня випускниця класу бандури Малинської дитячої школи мистецтв, а нині — студентка Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка, артистка оркестру Житомирської обласної філармонії імені С.Ріхтера та Поліського ансамблю пісні і танцю «Льонок» імені І.Сльоти Інна Токарчук (викладач — заслужена артистка України Олена Ніколенко).

Дівчину було відзначено на першому відкритому регіональному конкурсі юних бандуристів «Бандурний причал», що відбувся в Одесі й був присвячений 25-річчю тріо бандуристок «Мальви». Участь у різних номінаціях та вікових групах у ньому брали близько сотні виконавців.

Журі, очолюване професором кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії Віктором Власовим, високо оцінило виступ нашої талановитої землячки. Виконавши «Елегію» Романа Гринькова та «Концертіно для бандури з оркестром № 2» Костянтина М’яскова, Інна одержала диплом третього ступеня в номінації «Бандурист-інструменталіст».

***

Вкотре на Херсонщині побували учасниці дитячої зразкової капели бандуристок «Веснянка». Вони разом із керівниками капели Тетяною Гузенко та Світланою Майданович взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Таврійські зустрічі», що відбувся у Скадовську. Їх виступ було визнано одним із кращих.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар24032020

— Чому це кум такий сердитий і так швидко пішов від нас?— А я сказав, що думаю про нього так само, як він про мене.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки