Керівник МГО «АРТ­Село» Олена Славова.
Керівник МГО «АРТ­Село» Олена Славова.

 

На високій ноті молодіжна громадська організація «АРТ­Село», яку очолює Олена Славова, разом із партнерами — комп’ютерною академією «ШАГ», спеціальною загальноосвітньою школою­інтернатом, меблевою фабрикою «Луч», музичним гуртом «Gar41ca» — провели у Житомирі спільну виставку робіт художників­аматорів і професіоналів, покликану продемонструвати, як живопис і музика у поєднанні впливають на розвиток особистості, формування естетичного смаку.

— Нам вдалося залучити до занять живописом не лише майстрів, а й людей, котрі зробили завдяки нам перший упевнений крок, наблизивши їх до написання картин, — розповідає Олена Леонардівна. — Молоді художники навчилися впевнено тримати в руках олівець, пензель, добирати фарби тощо. Так, наприклад, у родині Людмили Ракович навчаються образотворчого мистецтва в нашій студії її діти. Віднедавна й сама Людмила та її мама взяли до рук пензлі. Їхні художні роботи також можна побачити на виставці.

Майстер-­клас від Ольги Карпінської.
Майстер­-клас від Ольги Карпінської.

Олена Славова розповіла, що на відкриття виставки вони запросили й мам полеглих на Схо­ді України синів. Жінки разом взяли участь у майстер­класі з олійного та віт­раж­­ного живопису, який провели для них викладачі та учні МГО «АРТ­Село».

— Матері полеглих бійців засобом пензля під керівництвом арт­майстра Олени Славової та її колег мали нагоду отримати позитивний заряд енергії, відчути себе у ролі художника і створити свої перші різнобарвні полотна, — сказала директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко. — Такі майстер­класи надзвичайно важливі для членів родин полеглих. Можливість спілкуватися у невимушеній обстановці, відволікатися від щоденного болю додають нашим матерям сил, позитивних емоцій.

Людмила Ракович із сином Олександром на відкритті виставки.
Людмила Ракович із сином Олександром на відкритті виставки.

Погода

Веселим олівцем

Кар14012014

— Пишуть, що морква — дуже добра для очей!— Брехня! Для очей — добре вугілля, а морква — для носа…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки