Керівник МГО «АРТ­Село» Олена Славова.
Керівник МГО «АРТ­Село» Олена Славова.

 

На високій ноті молодіжна громадська організація «АРТ­Село», яку очолює Олена Славова, разом із партнерами — комп’ютерною академією «ШАГ», спеціальною загальноосвітньою школою­інтернатом, меблевою фабрикою «Луч», музичним гуртом «Gar41ca» — провели у Житомирі спільну виставку робіт художників­аматорів і професіоналів, покликану продемонструвати, як живопис і музика у поєднанні впливають на розвиток особистості, формування естетичного смаку.

— Нам вдалося залучити до занять живописом не лише майстрів, а й людей, котрі зробили завдяки нам перший упевнений крок, наблизивши їх до написання картин, — розповідає Олена Леонардівна. — Молоді художники навчилися впевнено тримати в руках олівець, пензель, добирати фарби тощо. Так, наприклад, у родині Людмили Ракович навчаються образотворчого мистецтва в нашій студії її діти. Віднедавна й сама Людмила та її мама взяли до рук пензлі. Їхні художні роботи також можна побачити на виставці.

Майстер-­клас від Ольги Карпінської.
Майстер­-клас від Ольги Карпінської.

Олена Славова розповіла, що на відкриття виставки вони запросили й мам полеглих на Схо­ді України синів. Жінки разом взяли участь у майстер­класі з олійного та віт­раж­­ного живопису, який провели для них викладачі та учні МГО «АРТ­Село».

— Матері полеглих бійців засобом пензля під керівництвом арт­майстра Олени Славової та її колег мали нагоду отримати позитивний заряд енергії, відчути себе у ролі художника і створити свої перші різнобарвні полотна, — сказала директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко. — Такі майстер­класи надзвичайно важливі для членів родин полеглих. Можливість спілкуватися у невимушеній обстановці, відволікатися від щоденного болю додають нашим матерям сил, позитивних емоцій.

Людмила Ракович із сином Олександром на відкритті виставки.
Людмила Ракович із сином Олександром на відкритті виставки.