На базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся міжнародний конкурс-фестиваль «Art-весна». У номінації «Хореографія» виступали вихованці найменшої групи зразкового художнього колективу Ансамбль танців «Біджиз» Малинського міського ЦДЮТ (художні керівники Анна Недашківська та Людмила Тупольська) і танцюристи зразкового дитячого танцювального колективу Малинського РБК «Скайленд» (художній керівник Ірина Харитонова).

Наші юні земляки на розсуд журі, до складу якого увійшли викладачі кафедр хореографії київського, рівненського, херсонського університетів та гостя з Барселони Лойда Грау, представили у найменшій віковій категорії (4-6 років) хореографічну композицію «Політ у казку» («Біджиз»), а їхні колеги зі «Скайленда» у змішаній віковій категорії — «Жаркі дива». Учасники обох танцювальних колективів із Малина додому повернулись із дипломами за другі місця.

Нещодавно учасниці «Біджизу» результативно виступили й на обласному фестивалі-конкурсі «Великодні дзвони», що відбувся в Житомирі. Тут діти з Малина четвертий рік поспіль у номінаціях «Сучасна хореографія» та «Соло» завойовують перші місця. А на відкритому Житомирському міському фестивалі-конкурсі хореографічних колективів «Мистецькі ворота», участь у якому брали 17 колективів із Житомира та області, «Біджиз» посів третє місце.

 

Лінки