Персональна виставка фоторобіт Віктора Одомича, що відбулася у Житомирі, в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича, не залишила байдужим жодного відвідувача, котрий мав можливість «доторкнутися» до мальовничих краєвидів не лише Житомирського Полісся, а й інших куточків України.

Лауреат міжнародних та вітчизняних фотоконкурсів, голова обласної організації Національної спілки фотохудожників України, один із організаторів щорічного обласного фотоконкурсу та великої виставки «Рідний край — моє Полісся», автор фотоілюстрацій, буклетів, календарів, публікацій у пресі, Віктор Одомич створив у бібліотеці «оазу зі своїх творів». Його роботи не є банальним відбитком реальності, яка випадково потрапила в об’єктив.

— Кожна з робіт, що були представлені на виставці, — цікава та особлива, — говорить житомирянин Олексій Марченко. — Наприклад, фотографія «Перед негодою» — це справжні посірілі хмари та свинцево­сіра вода. Дивишся — і серце мимоволі передчуває небезпеку. «Плаксива осінь» — зворушливі дощові краплини на гілці, які готові зірватися зі свого тимчасового притулку в будь­який момент і розчинитися у сірій імлі. «Тетерівський каньйон» — «охрещений» перехресними стежками, що у верхній частині світлини, і немов протистояння живого і неживого: гранітна стіна і тендітні гілочки дерев. «Ромашкова поляна» — синій клин неба перегукується із клином ромашкового буяння. «Квітує липень» — три камені, що рядком «виросли» із землі, одночасно і протиставлення квітковому шалу, і органічна його частина. А в небі одна з хмарок точно відтворює силует центрального каменя.

Віктору Одомичу вдалося не лише зупинити мить, а й вдало передати кольори, їх гру, що заворожує.