Вірний собі, багаторазовий переможець всеукраїнських і міжнародних конкурсів народний художній колектив шоу­театр «КЛЕМ» на початку квітня досяг нового успіху. Цього разу — завоювавши Гран­прі ХХІІІ Міжнародного конкурсу мистецтв «Весняні Краплі» у місті Аненій Ной Республіки Молдова.

Керівник творчого колективу, заслужений діяч естрадного мистецтва Олександр Нечаєв розповів, що серед понад двадцяти європейських учасників конкурсу «КЛЕМ» єдиний представляв Україну, продемонструвавши високу майстерність, що було гідно оцінено членами журі. Бурхливими оплесками глядачі реагували на КЛЕМівські «Індійське кіно», «Заячу дискотеку», пародії на зірок естради. Сюрпризом для присутніх стали пародії на молдавських виконавців Балана й DOREDOS — поп­групу, що брала участь у Євробаченні–2018 від Молдавії, а також на Софію Ротару — молдаванку за походженням.

Яскраві костюми житомирських артистів, спецефекти, гумор, енергетика й таланти не залишили байдужими ні журі, ні глядачів.

Ще однією своєрідною відзнакою переможцям стала надзвичайно цікава екскурсійна програма, організована для житомирян.

Натхненні черговою перемогою, під чуйним керівництвом своїх наставників — художнього керівника, заслуженого діяча естрадного мистецтва Ігоря Суржана та керівника колективу Олександра Нечаєва — КЛЕМівці розпочали підготовку до великого концерту, який вони дадуть для земляків на сцені облмуздрамтеатру ім. І.Кочерги наприкінці травня.