Людмила Войцехівська (ліворуч) та Анна Кислюк.
Людмила Войцехівська (ліворуч) та Анна Кислюк.

У колективах житомирських коледжу культури та мистецтв імені І.Огієнка та музичної школи № 4 стало знаковою подією видання справжньої абетки для тих, хто навчається гри на струнних інструментах. Називається посібник «Гітарні барви». Його авторами є Людмила Войцехівська та Анна Кислюк, котрих багато років об’єднує творча співпраця. Людмила Ростиславівна викладає музично­теоретичні дисципліни в коледжі, Анна Миколаївна навчає дітей гри на гітарі в музичній школі.

— Наша книга, над упорядкуванням якої працювали декілька років, стане у нагоді не лише викладачам, учням, студентам, а й широкому загалу любителів гри на гітарі, — пояснила Людмила Войцехівська. — В ній зібрані наші аранжування творів класичних і сучасних композиторів, українських народних пісень. Серед них — і відомий «Щедрик» в обробці композитора Миколи Леонтовича.
Людмила Ростиславівна зазначила, що з Галиною Миколаївною не планували видавати книгу. Але аранжувань назбиралося стільки, що вирішили у такий спосіб зробити подарунок для прихильників гри на гітарі.
Людмила Войцехівська — відомий аранжувальник. Вона є автором музики на слова місцевої поетеси Наталії Остапенко, плідно співпрацює з колективом народної хорової студії «Струмочок» Центру творчості дітей і молоді м. Житомира. Анна Кислюк розпочала працювати в музичній школі після закінчення Житомирського музичного училища імені В.С.Косенка. Серце, душу, знання віддає юним гітаристам. Серед її учнів — переможець обласного конкурсу виконавців на гітарі в номінації «Молодша вікова група» Дмитро Вовнюк.

До речі, вже створено декілька нових аранжувань, які згодом авторки планують включити до наступної книги.

Виступає ансамбль гітаристів Житомирської музичної школи № 4.
Виступає ансамбль гітаристів Житомирської музичної школи № 4.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар15062021

— Ну, з’їли яблука — нехай, а змія-то навіщо?— Спокусив аспід клятий…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки