На запрошення творчого об`єднання «Таланти ХХІ століття», Європейської асоціації фольклорних фестивалів, інших європейських партнерів аматорський народний колектив «Журавка» з села Барашів Ємільчинського району взяв участь у IІ Національному чемпіонаті України з фольклору, що відбувся у Вінниці.

За словами керівника аматорського народного фольклорного ансамблю «Журавка» Ганни Дмитрухи, у фестивалі «Euro folk — Вінниця — 2019» брали участь багато творчих колективів із усієї України. За підсумками конкурсної програми ансамбль «Журавка» став лауреатом першого ступеня. Кожному учаснику було вручено призові медалі та іменні дипломи. Колектив отримав також запрошення на участь у I кубку світу з фольклору в Україні, що відбудеться на початку травня цього року у Чернівцях.

Залучаючи обдаровані творчі колективи до участі у фестивалях, Європейська асоціація фольклорних фестивалів EAFF популяризує традиційні народні мистецтва, підтримує розмаїття основних традиційних цінностей та ідентичності різних національностей.