«Житомирщина» вже писала про 9-річну житомирянку Маргариту Костеньову. Зокрема, фото юної бандуристки разом з її викладачем, заслуженою артисткою України Людмилою Нестерчук прикрашало першу сторінку номера нашої газети (за 1 березня нинішнього року). Цього ж разу ми зустрілися з талановитою дівчинкою та її мамою Ольгою Валеріївною, аби дізнатися більше про нещодавню участь відразу у двох міжнародних конкурсах.

У першому з них — «Марафоні талантів», що проходив у Львові, — юна бандуристка завоювала гран-прі за авторський твір «Мрія моєї душі» та перше місце — за власну авторську пісню «Чом матерям прийшла в серце тривога?».

Із конкурсу «Україна — це ми!», що відбувся в Києві, дівчинка привезла друге місце у номінації «Авторський твір» та третє — як бандурист-інструменталіст. «У цьому фестивалі брали участь музиканти майже з усіх областей України, а також із Китаю, Нігерії, Білорусії, — розповіла Ольга Валеріївна. — Приємно було, що нас зустрічали дуже тепло і що ми знайомимо гостей країни з українською бандурою. Учасниця з Нігерії, наприклад, настільки була у захопленні від нашого музичного інструменту, що просила з ним сфотографуватися. До речі, Маргаритка називає свою бандуру Стрункою».

Нещодавно Маргаритка стала однією з учасниць дитячого талант-шоу «Круче всех» на телеканалі «Інтер». Нині ж родина — в очікуванні результатів одразу кількох міжнародних конкурсів, що проходять в Італії, Казахстані та Німеччині. У них Маргарита бере участь заочно, надіславши відповідні відеозаписи. 25 квітня дівчинка дасть сольний концерт у Києві, а найближчим часом планують видати збірник авторських творів юної бандуристки-композитора.

 

Лінки