Фото Тетяни САПОЖКО.
Фото Тетяни САПОЖКО.

— Подані тут роботи поєднують мистецтво та інформатику, — зазначила, відкриваючи незвичайну художню виставку в Житомирі, віце-консул генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Агнешка Гуральська. Виставка входить у проект «Міст культури», започаткований міністерством культури Польщі для популяризації польських митців за кордоном. У ході реалізації проекту в різних країнах вже відбулися 15 таких виставок. В Україні одна пройшла у Львові, нинішня — друга. Спочатку картини показували у Вінниці, тепер — у Житомирі.

Такого масштабу виставки, як правило, проходять у великих артцентрах. У Житомирі картини польських художників прийняв Дім української культури. Старовинна архітектура та шляхетна аура цього будинку ніби додавали теплоти і художнім полотнам, і численним глядачам.

На виставці подані картини двох польських художників із міста Кельце. Магдалена Лесьняк показує «Життя в мережі» — суспільну активність в Інтернеті. А полотна Рафала Урбанського подають графіки, відеопрезентації та цикли мультимедійних художніх робіт, що поєднують мистецтво з сучасними технологіями.

Представники генерального консульства Республіки Польща у Вінниці щиро дякували житомирській міській владі за співпрацю в організації виставки.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар11022020

— А це — кращі працівники державної продовольчої бази: крадовщик Щур і товароїд Свинарська.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки