«Жар­-птиці». Робота Ольги Осініної. Фото Ради ГОРИЦВІТ.
«Жар-­птиці». Робота Ольги Осініної. Фото Ради ГОРИЦВІТ.

У Домі української культури в Житомирі відкрилася виставка незвичайних картин вихованців Овруцької зразкової Малої академії народних мистецтв та ремесел і їхнього наставника, заслуженого художника України Миколи Івановича Климовича. Картини самого майстра — справжні шедеври різьблення по дереву й картини, створені з використанням соломи, демонструвалися в різних містах України та за рубежем.

— Микола Іванович був ініціатором і активним організатором створення в Овручі Малої академії народних мистецтв і ремесел, навчання у ній вже пройшли більше сотні обдарованих дітей. Завдяки йому Овруч набуває туристичної популярності — наше давнє місто відвідують делегації з усіх регіонів України, зі зарубіжжя, — розповів на відкритті виставки перший заступник Овруцького міського голови Володимир Гришковець.

«Ніч яка місячна». Робота Насті Маківської.
«Ніч яка місячна». Робота Насті Маківської.

Земляки майстра, які приїхали на цю подію до Житомира, зокрема, жіночий дует «Божий дар» і чоловічий ансамбль «Троїсті музики», створили гарний супровід відкриттю виставки. А сам творець таких особливих картин розповів про свою творчу працю, навчання обдарованих дітей в Овруцькій зразковій Малій академії народних мистецтв і ремесел.

«Соняхи». Робота Максима Шваба.
«Соняхи». Робота Максима Шваба.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар29112019

— Ну то як, на водійське посвідчення я здала?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки