Людмила Морар і Олесь Коляда.
Людмила Морар і Олесь Коляда.

Відома на Малинщині та в області дитяча поетеса й прозаїк, лауреат декількох літературних премій Людмила Морар незабаром планує видати в одному з видавництв Житомира книгу пісень.

— Декілька років тому в Коростені, де проходить традиційне Всеукраїнське свято «Просто на Покрову», познайомилась із відомим в Україні композитором, журналістом Олесем Колядою з Бердичева, — розповіла Людмила Петрівна. —

Подарувала йому свою книгу «Мріями, завіями». Через деякий час маестро повідомив, що вподобав шість моїх поезій: «Страшний жучисько», «Цирк у місті», «Любов живе в мені», «Цікава жаба», «Маленький їжачок» та «Хитра бджілка», які вже поклав на ноти.

Тепер письменниця планує видати першу збірку пісень для дітей на музику бердичівського композитора. Головною її особливістю буде те, що окрім нот та поезії діти зможуть ще й розфарбувати ілюстрації до пісень самостійно.

У творчих планах Л.П.Морар на нинішній рік — також видати книгу ліричних віршів та прози для дорослих із ілюстраціями під назвою «Я слухаю зорі». Ця книга композиційно складатиметься з двох розділів: «Любов на високих ногах» та «Ти пахнеш снігом». Також нині Л.Морар дописує два романи — «Моя голубка» та «Впіймати свого пуголовка», а також дитячу казку, що складається з трьох розділів.

— Було б непогано, коли б хтось із небайдужих меценатів чи депутатів різних рівнів допомогли коштами у виданні цих книжок, що будуть роздані у всі бібліотечні установи, навчальні заклади й дитсадки міста й району, — сказала Людмила Морар.