Студенти Бердичівського педагогічного коледжу творчо підійшли до зустрічі Новорічно-Різдвяних свят. На заняттях і в гуртках під керівництвом викладачів Любові Семенець і Лариси Кравчук діти навчилися багатьом технікам. За словами заступника директора коледжу з гуманітарної освіти та виховання Наталії Ісмаілової, про обдарованість студентів, їхню креативність красномовно свідчать роботи, що були представлені на виставці.

— Ми добре знаємо про невичерпні творчі можливості наших студентів, — сказала Наталія Ісмаілова. — Але цьогоріч вони перевершили наші сподівання. Шарм і креативність більшості виробів відзначили й гості нашого навчального закладу, котрі приходили привітати колектив зі святами та дуже були задоволені символічними подарунками.

Будь-яка робота, у виготовлення якої діти вклали частину своїх душі та серця, викликає позитивні емоції. Ляльки-мотанки, листівки, сувенірні вироби зі шкіри. Залишається лише дивуватися, як можна «написати» картину з кавових зерен, соломи, засушених квітів...

— Ось такі креативні подарунки можна, не вагаючись, вручати друзям, рідним, знайомим, — вважає викладач моделювання та технічної творчості Любов Семенець. — Для творчості не існує меж. Цього дотримуємося і ми.

Студенти навчилися з лампочок виготовляти ялинкові прикраси, для оздоблення виробів використовувати одноразовий посуд, туалетний папір, пластикові пляшки… Їхні твори мають фантастичний та вишуканий вигляд.