Десятки яскравих картин, складні та різноманітні художні техніки, чудернацькі сюжети. А ще — безперечний талант! Все це можна було побачити на виставці в Будинку української культури у Житомирі. Свою творчість там представили вихованці Бердичівської художньої школи. Загалом увазі глядачів було запропоновано понад 160 художніх робіт. Серед них — пейзажі, портрети, натюрморти, сюжетні композиції, вітражі зі скла, колажі­аплікації, картини з тканини та солоного тіста…

«Здебільшого ми продемонстрували творчість наших випускників, — розповіла «Житомирщині» директор школи Ірина Миколайчук. — Але були на виставці картини й тих, хто навчається у середніх класах».

Бердичівська художня школа незабаром святкуватиме свій ювілей — їй сповниться 40 років. Сьогодні там навчаються понад 300 дітей, а щороку заклад випускає 45 юних художників. Тепер з їхньою творчістю ознайомилися й житомирські глядачі. «Не на кожній дорослій виставці побачиш настільки професійні та цікаві роботи», — справедливо зауважив хтось із відвідувачів виставки у книзі відгуків.