Одразу три житомирські дитячо-­юнацькі художні колективи повернулися з ІХ Міжнародного фестивалю-­конкурсу «Перлини мистецтва», організаторами якого були ТОВ «АртФестЦентр», Міністерство освіти і науки України та Український державний центр позашкільної освіти. У фестивалі взяли участь близько 50 хореографічних, вокальних, театральних колективів, і всі ці жанри якраз і представляли юні таланти Житомира — вихованці міського Центру творчості дітей і молоді.

Лауреатами першої і другої премій стали танцюристи народного художнього колективу — хореографічного ансамблю «Тіп­Топ» під керівництвом художнього керівника ансамблю Лариси Купченко.

Шестеро юних співачок — учасниць студії естрадної пісні разом зі своїм керівником Миколою Поліводою зачарували і журі, й слухачів високою майстерністю.

Чергову перемогу на фестивалі здобув народний художній колектив — шоу-­театр «КЛЕМ». Влучні музичні пародії на Дзідзьо, Джамалу, Ольгу Полякову, Софію Ротару, Вєрку Сердючку та інших естрадних зірок зривали шквал оплесків. А сцени зі КЛЕМівського спектаклю «Зірковий Ярмарок» у номінації «оригінальний жанр» не мали рівних.

За свій виступ, розповів художній керівник шоу­театру, відмінник освіти України Ігор Суржан, колектив отримав кубок переможця, медалі, дипломи і — запрошення на наступні міжнародні й всеукраїнські конкурси естрадного мистецтва.

Погода

Веселим олівцем

Кар12042019

— Хазяїн казав, що коли й надалі такі платіжки за газ та електроенергію надходитимуть, то він з усією родиною до тебе в будку вселиться…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки