9 листопада на сцені Житомирської обласної філармонії ім. С.Ріхтера стартував ІІ всеукраїнський фестиваль «Віртуози фолку». Започаткований минулого року за ініціативи колективу ансамблю народних інструментів «Дніпро», він узяв собі за девіз — «Від троїстої музики до фолк-року».

Те, що цьогорічний фестиваль стартував у Житомирі, не є випадковістю, сказала авторка ідеї, народна артистка України, директор «Віртуозів фолку» Олена Кулик. «З Житомиром у нас існують тісні творчі контакти. Я сама родом із Житомирщини, тут я виросла, закінчила колишнє культосвітнє училище. Та й за останні роки ми неодноразово виступали в Житомирі. По-друге, Житомирське Полісся є невичерпним джерелом та оберегом нашої прадавньої народної культури. І хочеться, щоб ця ниточка не переривалася, а передавалася з покоління в покоління».

Житомиряни, а особливо гідні продовжувачі народної культури — студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка, директор якого заслужений працівник культури України Микола Покропивний є членом експертної ради фестивалю, палко вітали на сцені філармонії ансамбль «Дніпро» та лауреата минулорічного фестивалю гурт «The doox». І справжнім подарунком житомирянам став виступ почесного гостя фестивалю, народного артиста України Анатолія Паламаренка.

Завершиться фестиваль «Віртуози фолку» 18 листопада в Києві, в «Українському домі» та в інших концертно-розважальних центрах столиці.

Погода

Веселим олівцем

Кар09042019

— О, вельмишановний володарю пляшки, дозволь мені переселитися у неї!..

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки