Фото з сайту «Інфо Малин».
Фото з сайту «Інфо Малин».

Нещодавно в Малині виступив відомий в Україні та за її межами співак французького походження Поль Манандіз. Три роки Поль живе в Україні. Його дружина — українка. Співак володіє французькою, англійською та італійською мовами, ще й непогано розмовляє українською. У його репертуарі — чимало українських пісень, що вже встигли багатьом припасти до душі.

До Малина співака, котрий нині гастролює країною разом із нашою землячкою, Героєм України, народною артисткою України Ніною Матвієнко, запросили керівник апарату центрального проводу НРУ Віктор Косарчук та засновниця благодійного фонду «Крок у майбутнє», голова Малинської міської організації Народного Руху України Наталія Марущак.

Короткий візит співка до Малина розпочався з відвідин міської дитячої бібліотеки, де разом із дітками він виконав Гімн України та поспілкувався на теми патріотизму. Пізніше П.Манандіз виступив перед учнями та вчителями міської ЗОШ № 6 І-ІІІ ступенів. Він охоче роздавав автографи, фотографувався на згадку й пообіцяв, що завітає до Малина ще раз.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар03072020

— Борю, ти цим брязкальцем лише псуєш дитині слух. Ось візьми скарбничку і тряси нею…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки