У Житомирі, в приміщенні «Дому української культури», відбулося відкриття виставки «Кольори долі» відомого скульптора та художника Леонарда Стефановича Славова. За словами його доньки Олени, батько представив свої недавні роботи, що у виставкових залах отримали новий подих, нове життя, адже «ожили» завдяки прихильникам живопису. Багато творів майстра відомі далеко за межами України, нині знаходяться в приватних колекціях у США, Ізраїлі, Німеччині, Іспанії.

— 87 років тому, при народженні тата, його батьки назвали хлопчика Леонардом — на честь Леонардо да Вінчі, сподіваючись на те, що син колись стане відомою людиною на ниві мистецтва, — розповідає Олена Славова. — Леонард Стефанович виправдав сподівання батьків. Нині, незважаючи на поважний вік, продовжує творити.

Сам Леонард Славов розповів, що у нього завжди була велика потреба працювати, торкатися різних тем життя в скульптурі та відображати на полотні те, що зачіпає творчу душу.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар09082019

— Оце вчора, куме, слухав, як вас дружина матюкала — за дві години жодного разу не повторилася…— Вчителька мови і літератури — це тобі не якийсь невіглас неграмотний.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки