Усімнадцяте фестиваль авторської пісні «Мі-сі-соль» імені Олександра Щиріна зібрав друзів у Житомирі.

Відкрили його концертом-візитівкою на пішохідній вулиці Михайлівській. Позитивні емоції та гарний настрій слухачам подарували виконавці Віктор Байрак, Олександр Ворох, Сергій Руденко, Олександра Джафарі, Руслан Мединській та інші. Продовжився фестиваль традиційно — на галявині «Мі-сі-соль» неподалік від скеледрому в селі Денишах Житомирського району.

Перший концерт біля багаття «Про друзів та про себе» розпочали хвилиною мовчання, вшанували пам’ять загиблих, згадали близьких. Третій день учасники присвятили різноманітним майстер-класам: розкривали секрети здоров’я та мудрості, створювали ляльки-мотанки, дегустували «живий» хліб та слухали розповіді про українські традиції. Витриваліші випробували себе в скелелазінні, а любителі літературного слова змагалися на поетичному «батлі». Цікаво пройшла гра «Що? Де? Коли?». Окремо слід згадати музичну майстерню, бо за її результатами досвідчене журі вибирало учасників гала-концерту.

На фестиваль приїхали гості з Києва, Рівного, Вінниці, Луцька, Одеси, Чернігова, Кам’янського (колишнього Дніпродзержинська), Новограда-Волинського, Алушти і навіть з Італії.

Організували «Мі-сі-соль» члени творчого об’єднання «Понтеон», зокрема, театр студії «Сюртук» та ЖМСТК «Полісся». Великих зусиль доклали представники Тетерівської ОТГ: зробили сцену, спуск на майданчик фестивалю, бажаючим пропонували цікаву сувенірну продукцію та пригощали смачним кулішем. Також фестиваль підтримали управління культури та туризму облдержадміністрації і Житомирське міське управління культури.