В залі Житомирської обласної філармонії відбувся концерт хорової капели з Польщі Coraе Varsaviana, яка представила композиції сакральної музики різних епох і стилів ХVІ — ХХІ століть. Шанувальники цього виду мистецтва із задоволенням слухали надзвичайно красиві багатоголосі пісні та псалми, створені різними польськими авторами — Вацлавом Шамотулом, Миколаєм Гомулкою, Феліксом Нововєйським та іншими. Також до програми концерту було включено прем’єрні виконання творів білоруського композитора Дзмітри Либіна та українського композитора Богдана Сегіна.

Оригінальне виконання сакральних творів польськими співаками під керуванням диригента Романа Реваковича зачарувало житомирських шанувальників хорового мистецтва.

Концерт капели пройшов у рамках її гастрольного туру Білорусією та Україною. До Житомира варшавські співаки прибули після виступу в Києві, а потім на них чекали ще зали філармоній Хмельницького та Львова. Гастрольний тур капели проходить за підтримки міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща.

Погода

Веселим олівцем

Кар12042019

— Хазяїн казав, що коли й надалі такі платіжки за газ та електроенергію надходитимуть, то він з усією родиною до тебе в будку вселиться…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки