Леонард Славов.
Леонард Славов.

Художня виставка «В стилі романсу» відкрилася у фойє обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Ольжича. Це спільний творчий доробок художників Леонарда Славова, Олени Славової, Ольги Швець, Наталії Процишиної, Інни Лібович, Юлії Окочі (Іщенко).

Виставку присвячено Леонарду Славову, який приділив і приділяє багато часу учням. За освітою — скульптор, він, однак, не зупиняється на формах. Митець шукає, особливо на схилі літ, і це все більше його захоплює.

На огляд житомирян представлено понад тридцять робіт у різних техніках живопису, багато з яких експонуються вперше. Це доробки учнів Славова. «Тут є і мої роботи, — розповідає дочка художника Олена Славова. — Я вважаю, що батько — мій найперший учитель. Дуже надихає те, що я народилась у сім’ї творчій і з рідними можна проконсультуватись у нюансах мистецьких».

Ольга Швець (у центрі) із мамою та доньками.
Ольга Швець (у центрі) із мамою та доньками.

На відкриття художньої виставки більшість гостей завітали у вечірніх туалетах. Настрою додали виступи студентів Житомирського музичного училища імені В.С.Косенка, які виконували твори російських та іспанських композиторів. Також звучали поезії українських класиків, зокрема, Лесі Українки та Ліни Костенко. Учасники творчого об’єднання «Пантеон» порадували присутніх гумористично­театральними постановками.