Переважна більшість із сотні фотографій В’ячеслава Михайловича розповідають про рідну державу, показують велич і занепад пам’ятників архітектури. Унікальність фоторобіт полягає у тому, що чимало з них зроблені з висоти «пташиного польоту» — ракурсу, з якого небагатьом фотографам удається зупинити мить. В’ячеславу Майбороді, озброївшись квадрокоптером, це вдалося.

Відвідувачам виставки В’ячеслав Михайлович розповів, що належить до покоління світлописців, котрі розпочинали свій шлях у яскравий світ фотомистецтва з легендарної камери «Смена­2». Нині він викладає у Житомирському коледжі культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

В’ячеслава Майбороду вважають одним із найвідоміших фото­ та кіномайстрів області. На його рахунку — багато яскравих фільмів, присвячених відомим людям, уродженцям Поліського краю, науково­популярних фільмів про Україну та світ, а також декілька персональних фотовиставок.

Серед найбільших захоплень В’ячеслава Михайловича — пристрасть до подорожей і краєзнавство. За декілька останніх років він встиг побувати у Південній Америці, Індокитаї, Індії, Непалі, на Соловецьких островах... Під час подорожей ніколи не розлучався з фотоапаратом та відеокамерою, які допомагали пізнавати світ та робити його ближчим до кожного з нас.

Персональна виставка В’ячеслава Майбороди є одним із етапів реалізації великого проекту, покликаного у фотографіях і кінострічках зібрати та узагальнити інформацію про Україну, зокрема Житомирщину.

— Ваша небайдужість до фотографій є великим імпульсом до подальшої роботи в цьому напрямку, — сказав В’ячеслав Майборода. — Подорожуючи світом, бачу, як багато уваги в тій або іншій країні приділяють збереженню пам’яток архітектури, духовних цінностей. Буде дуже добре, якщо і в Україні про велич і багату історію нагадуватимуть не лише напівзруйновані стіни.