В цьому домі жили прадід і прабабця Володимира Висоцького.
В цьому домі жили прадід і прабабця Володимира Висоцького.

25 січня виповнилося б 80 років Володимиру Висоцькому — популярному радянському барду і актору. У 60­70­их роках минулого століття слава Висоцького була величезна — його пісні звучали з усіх магнітофонів, а концерти збирали повні зали. Мільйони людей у багатьох країнах і нині слухають пісні Висоцького. Але не всі знають, що по батьковій лінії рід співака й актора походить із Житомира.

Те, що батько Висоцького Семен Володимирович народився у Києві, є визнаним фактом. У місто над Дніпром на початку ХХ століття переїхав дід майбутнього поета — Вольф, котрий до цього мешкав у Бресті­Литовському. Саме у Києві Вольф Висоцький познайомився з чарівною Деборою Бронштейн, котра стала йому дружиною.

«А ось рід Бронштейнів багато десятиліть мешкав у нашому Житомирі! — розповідає краєзнавець Георгій Мокрицький. — Саме тут 28 листопада 1891 року в родині викладача єврейського училища Овсія Бронштейна та його дружини Раїси Райх народилася донька Дебора, якій згодом судилося стати бабусею легендарного барда».

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 26 січня 2018 

На місці будинку, в якому народилася бабуся славетного актора і співака, — зараз пустир.
На місці будинку, в якому народилася бабуся славетного актора і співака, — зараз пустир.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар12022019

— Мамо! Якщо нас годує Бог, дітей приносить лелека, а подарунки — Дід Мороз, то навіщо нам тато?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки