Понад 30 років співає й звеселяє серця земляків тріо «Полісяночка», створене при Коростишівському будинку культури. Троє талановитих жінок — ветеранів праці — не журяться, що «літа на осінь повернули», а знаходять радість у чарівній українській пісні.

Діна Мартинюк, за фахом — педагог, усе життя віддала навчанню й вихованню дітей. Раїса Краснова, працюючи завгоспом у дитсадочку, дбала про затишок малюків, а Надія Коломієць, яка закінчила свого часу культосвітнє училище, кілька років співала у Поліському ансамблі пісні і танцю «Льонок», також працювала в дошкільному дитячому закладі музичним керівником.

Тепер же, залюблені в пісню, жінки в складі тріо «Полісяночка» виступають у селах району, на районній сцені. 2016-­го року вони стали лауреатами першого всеукраїнського фестивалю імені Івана Сльоти «А льон цвіте...». Шліфувати майстерність їм допомагає керівник районного хору «Ветеран» Іван Пенчев.

У ці дні самодіяльні співачки щиро вітають земляків колядками і щедрівками, бажаючи їм щастя, здоров’я і всіляких гараздів.

Погода

Веселим олівцем

Кар08022019

— Куме, мерщій до мене! Таку лунку знайшов — риба як скажена клює!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки