Голова журі фотоконкурсу Віктор Одоміч (ліворуч) і заступник директора бібліотеки Вадим Пивоваров.
Голова журі фотоконкурсу Віктор Одоміч (ліворуч) і заступник директора бібліотеки Вадим Пивоваров.

Під такою назвою в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Ольжича управління культури облдержадміністрації, обласний Центр народної творчості та обласна організація Національної спілки фотохудожників України представили звітну фотовиставку. За підсумками фотоконкурсу, в якому розглядалися 145 фоторобіт 33 фотографів із Житомира, Бердичева, Новограда­Волинського, Олевська, Словечного Овруцького району та ряду інших населених пунктів, журі відібрало 50 найкращих творів. Участь у конкурсі поряд із досвідченими майстрами взяли й студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка.

За словами голови журі, голови обласної організації Національної спілки фотохудожників України Віктора Одоміча, було важко визначити по три переможці в номінаціях «Жанрові сцени сучасного життя Житомирського Полісся, репортаж», «Поліські пейзажі», «Портрет», та «Макрофотографія». Переможцями у відповідних номінаціях стали житомиряни Олег Калашников, Олена Суйковська, Олексій Лимарчук і бердичівлянин В’ячеслав Міщенко.

Дипломант фотоконкурсу Ганна Голтвянська.
Дипломант фотоконкурсу Ганна Голтвянська.

Завідуючий відділом Житомирського коледжу культури і мистецтв імені І.Огієнка В’ячеслав Майборода зазначив, що Житомирське Полісся є перлиною в намисті українських краєвидів. Він закликав прикрашати світ гарними фотографіями, що віддзеркалюють красу та велич рідного краю.

Були й критичні зауваження щодо наповнення змістом окремих фотографій. Незважаючи на це, загалом роботи сповнені любові та світла, отже, спроможні передати позитивну енергетику кожному відвідувачу виставки. З цим погоджується й дипломант фотоконкурсу, житомирянка Ганна Голтвянська. Незважаючи на те, що її фоторобота «Справа» представлена в чорно­білих кольорах, вона привертає увагу своєю реалістичністю. Ганна Олександрівна вважає, що чорно­біла фотографія є більш виразною.

Переможець фотоконкурсу у номінації «Портрет»  Олексій Лимарчук навчається у Житомирському коледжі культури і мистецтв імені І.Огієнка.
Переможець фотоконкурсу у номінації «Портрет» Олексій Лимарчук навчається у Житомирському коледжі культури і мистецтв імені І.Огієнка.

— Декілька років тому в приміщенні цієї бібліотеки була представлена моя персональна фотовиставка фауни Житомирщини та натюрмортів, — розповіла Ганна Голтвянська. — Наше Житомирське Полісся таке гарне та багате на приємні несподіванки, потаємні перлинки, що, здається, поле для творчості фотографа — безмежне.

Погода

Веселим олівцем

Кар15012019

— Подайте на харчування…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки