Аж не віриться, що вийшло вже 23-­тє число цього часопису. Час летить стрімко, і те, що на Житомирщині є такий журнал і що він — у надійних руках письменника Григорія Цимбалюка, то велика удача літературної спільноти.

А починалося глянцеве диво з досить тоненького часопису з благословення незабутнього Євгена Концевича і радіожурналіста Сергія Черевка. Тепер на його сторінках зі своїм словом можуть виступити письменники, показати своє вміння художники, зокрема, й люди з обмеженою діяльністю — у редколегії часопису є й працівниця ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я» Неля Ковалюк.

У цьому номері журналу свої роботи представляє член Національної спілки художників України, заслужений художник України, переможець Житомирського конкурсу-­рейтингу здобутків та популярності «Гордість міста — 2017» у номінації «Митець року» Юрій Дубінін. Його роботи радують серце і душу.

У рубриці «Світло Житомира» — розповідь про письменника Валерія Шевчука, лауреата Шевченківської премії. Подано роздуми про творчість знаменитого нашого земляка Євгена Концевича, який був для письменника і другом, і наставником.

Продовжено серію коротких біографічних довідок і спогадів про бійців, котрі знайшли свій останній спочинок у нашому місті. Усі ці матеріали готує до друку письменник Ярослав Марищенко. Надруковано розповіді про Ярослава Мазура, Артура Сілка. Автор не пошкодував ні сил, ні часу, щоб скрупульозно зібрати щонайбільше даних про наших героїв. І йому це вдалося.

У літературному розділі зі своїми творами виступили: Володимир Білобровець, Василь Дацюк, Петро Кухарчук, Сергій Кобилінський, Марія Хімич, Галина Цепкова, Валерій Хмелівський, Віктор Васильчук (твори для дітей).

У рубриці «Наші прем’єри» представлено п’єсу «Леся та ведмідь» головного режисера Житомирського академічного театру ляльок Юрія Тарасенка.

Журнал подає широку й цікаву інформацію в рубриках: «Біблійна сторінка», «Читаємо листи», «Достойники», «Запрошуємо до розмови» та інших.

Більшу частину тиражу часопису роздано в шкільні бібліотеки, де він принесе певну користь у вивченні дітьми курсу «Література рідного краю».

Погода

Веселим олівцем

кар080220196

— Оце виростив сина — дуб дубом!— Зате, сусіде, дерево можеш не садити.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки