До зимових свят вихованці студії «Юний дизайнер» Житомирського центру дітей та молоді представили виставку нових робіт «Міфи та легенди очима дітей». «Діти люблять різні історії. А з новоріччя починається чарівна епоха: легенди поєднуються із казками. Тому ми вирішили створити виставку з різними нахилами. І так, щоби спонукати наших вихованців перед малюванням почитати книжки, поцікавитися історією та міфологією України», — розповідає викладач студії Катерина Дацун.

На виставці представлено більше тридцяти робіт. Вони виконані в різноманітних техніках: від звичайних графіки, акварелі та акрилу до хутра та «блискавок». Адже юні дизайнери повинні навчитися не тільки малювати, а й втілювати картину в об’ємі.

Фантазували учні сміливо: казкові герої, міфічні істоти, космічні мешканці та багато іншого. Відкриває виставку робота «Пошта» — спільна праця наймолодших учнів студії. Це дітки першого року навчання віком від п’яти до восьми років. Завітав на виставку і Святий Миколай із солодощами від благодійного фонду родини Розенблат.

Оглянути казково­новорічну виставку можна до десятого січня в обласній універсальній науковій бібліотеці імені О.Ольжича.

Погода

Веселим олівцем

Кар15012019

— Подайте на харчування…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки