Народна майстриня Світлана Прохорчук проводить майстер­клас.
Народна майстриня Світлана Прохорчук проводить майстер­клас.

В обласній бібліотеці для дітей на дівчаток і хлопчиків чекають багато різноманітних заходів. Протягом підготовки до Новорічно-Різдвяних свят працівники книгозбірні, запросивши на допомогу фахівців і волонтерів, навчають юних читачів фінансової грамоти й польської мови; розказують легенди про Святого Миколая; допомагають створювати ляльок, ароматичні торбинки, іграшки на ялинку.

Серед дітей багато хто прагнув виготовити й маленького янгола, котрого, за бажанням, вони могли залишити собі або подарувати людині, яка потребує захисту. Допомогла їм здійснити свою мрію народна майстриня, голова громадської організації «ЛаДа» Світлана Прохорчук.

Учні Житомирської міської гімназії № 3 за виготовленням янголят.
Учні Житомирської міської гімназії № 3 за виготовленням янголят.

— На Різдво та Новий рік кожна людина чекає на диво, — розповідає головний бібліотекар сектора естетичного виховання Олена Лепілкіна. — Учні третього класу, котрі навчаються в міській гімназії № 3, із задоволенням погодилися своїми руками зробити ангелочків. І це зрозуміло, адже, за повір’ям, у Різдвяну ніч, коли загориться перша зірка, янголи спускаються на землю з подарунками, які не можемо побачити, але можемо їх відчути — добро, щастя, здоров’я… Дітки зробили янголят своїми руками з чистими думками, вклавши в них частинку своєї душі. Тому мрії обов’язково здійсняться.

Погода

Веселим олівцем

Кар14122018

— І не соромно вам при сторонніх кохатися?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки