— Згадуючи велику Людмилу Гурченко, не втомлююся повторювати: я закоханий у талановитих людей. Талант — це не лише природний дар, а й людяність, власний стиль, неповторна енергетика. Такі якості притаманні також красивій дівчині, самобутній співачці Лєні Дарк», — сказав заступник голови громадської організації «Форте мьюзік» Віктор Мельниченко.

Лєна Дарк зазначила, що творчість — це її життя. Бути артистом — не просто. Доводиться багато працювати над репертуаром.

Не так давно Лєна подарувала слухачам прем’єру композиції «Навіки твоєю». А з першим снігом в ефірі радіостанцій зазвучала ще одна її пісня — «Розлучниця­-зима». Слова обох хітів для співачки написав наш земляк, співак і поет Олександр Воєвуцький. Він створив для неї і пісню «Для щастя», відео на яку зняла відомий столичний кліпмейкер Єлена Вінярська. До речі, «Навіки твоєю» знімали на відео у приміщенні Житомирської обласної філармонії імені С.Ріхтера. Над ним працювала креативна молода команда, а головну роль виконував радник Житомирського міського голови, громадський діяч Юрій Мойсеєв, який зіграв коханого чоловіка співачки. Лєна Дарк — одна з тих жінок, у яких закохуються з першого погляду, як співається в одній з її пісень: «Зі мною не зустрічаються, а відразу одружуються».

Співачка не приховує, що до повернення на сцену її підштовхнула особиста драма.

— У моєму житті з’явився чоловік, — поділилася вона. — Я повністю присвятила себе сім’ї й коханій людині, котру обожнювала. Але в один момент зрозуміла: найкращі роки витратила на чоловіка, котрий цього не оцінив: зрадив мене з моєю близькою подругою. Вирішила: зроблю все, щоб він пишався знайомством зі мною.

Жителям Житомирщини приємно, що Лєна не пориває зв’язків із малою батьківщиною, де народилася, навчалася, робила перші кроки в творчості. Вона багато працює в Києві, бере участь у різноманітних програмах на радіо й телебаченні. Однак продовжує жити і в рідному Володарську­Волинському.

Однією з перших виступила на сцені оновленого літнього театру «Ракушка» в Житомирському міському парку культури та відпочинку імені Ю.Гагаріна. Разом із молодим житомирським гуртом «Маріанд» Лєна запропонувала глядачам сміливе прочитання пісні «Чом ти не прийшов». Помітили її неповторний почерк і учасники легендарної групи «Фрістайл», котрі запросили дівчину як почесну гостю на свої ювілейні концерти, які відбувалися в різних містах України.

У Житомирі дівчина не раз виступала в благодійних концертах, зокрема тих, які організовують Богдан Купчинський, Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі». Лєна Дарк відзначена дипломом Асоціації благодійників України за особливий внесок у розвиток благодійності в Україні, а також Клубу благодійників «Ангели добра». Нещодавно співачку нагородили медаллю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси­України Філарета «За жертовність і любов до України».

Лєна Дарк — учасниця жіночого концертного батальйону під керівництвом Надії Старцевої. Разом із відомими колегами наша землячка дарує своє мистецтво героям АТО у військових шпиталях і частинах. Її девіз: «Співати в ім’я любові! Жити в ім’я надії!».

Недаремно дівчину визнано «Відкриттям 2014 року» за версією щорічного музичного фестивалю «Шлягер року». У 2015 році співачка відкривала міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств. А нещодавно за кермом приїхала в Чернівці, щоб привітати з днем народження дівчинку, з якою познайомилася в соцмережах.

Співочу кар’єру розпочинала під наставництвом продюсера Петра Чорного. Тоді виконувала легкі танцювальні, запальні пісні. Сьогодні її репертуар поповнився ліричними композиціями. Оригінально у її виконанні звучать і українські народні пісні, романси.

Спочатку співала на прохання бабусі на сімейних святах, потім — у дитячому колективі, де була солісткою. Згодом закінчила музичну школу по класу акордеона, а ще — інститут культури та податкову академію.

Прихід весни — час подарунків. І якби Лєна Дарк зустрілася з прихильниками своєї творчості, то попросила б подарувати для неї платиновий диск. Так каже вона.

— Тому до весни ставлюся з трепетом, — зазначає. — Адже це — час позбавлятися від того, що не приносить радості, вступати в життя з новими планами, надіями.

Свій сценічний псевдонім співачка розкриває так:

— Єлена з давньогрецької — «світла», а Дарк англійською — «темна». Я також буваю світлою і доброю для близьких і коханих людей. Але якщо хтось зробить мені боляче, а таких у моєму житті було чимало, стаю для них «темною», і вони відразу зникають з мого життя.

У найближчих творчих планах співачки — нові пісні, кліпи, записи альбомів. А найголовніша мрія –щастя і здоров’я рідних, близьких, і, звичайно, мир в Україні.

— Побажаю землякам любові, теплоти. Нехай всі ваші рідні та близькі будуть щасливі. Даруйте любов, будьте любимі.

Її життя — строкате й насичене. Вона встигає дарувати материнське тепло донечці, доглядати улюбленого білосніжного собаку, а ще — долати кілометри за кермом автомобіля. І неодмінно — співати. Бо співати — це для неї — синонім слова «дихати», а, отже, — жити.

 

 

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд15012019

Зимові розваги.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

 

Лінки