Ця об’єднана громада через помилку в розрахунках могла б не відбутися. А нині Вишевицька сільська ОТГ демонструє вже перші здобутки, довівши, що вона — перспективна. До її складу входять 5 населених пунктів 4 сільських рад. Очолює ОТГ Сергій Гаврутенко.

Цей рік довів, що новий статус відкриває нові можливості для громади. За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевого бюджету було реалізовано проект термосанації приміщення загальноосвітньої Вишевицької школи, яка стала опорним закладом: тут утеплені стіни, покрівля, встановлені нові вікна та двері, замінено старі світильники на енергозберігаючі. Опорна школа має три філії, де також поступово покращують умови навчання. Минулоріч з’явилися 15 комп’ютерів у класі інформатики, ноутбуки, лінгафонна гарнітура та інтерактивна дошка у кабінеті іноземної мови, закуплено навчальний матеріал.

У закладі навчаються 157 дітей. Організоване перевезення учнів здійснює новенький шкільний автобус, який закуплено за програмою співфінансування «30х70».

Наприкінці минулого року Вишевицьку ОТГ було відзначено за комплексний підхід у створенні освітнього простору в громадах. Нині вона працює над наповненням власного бюджету. Тісні зв’язки має з підприємцями, адже основні надходження до бюджету громади — це зі землі та зарплат.

— Я думаю: майбутнє у нас є! — говорить С.Гаврутенко.

Лінки