Пригадуються не такі вже далекі часи, коли в країні, в тому числі й у області, одне за одним закривалися підприємства, відбувалися масові скорочення працівників. Та поступово становище змінюється. Економіка, соціальна сфера вже відчули неабияку потребу в кадрах. Нова ситуація на ринку праці висунула нові проблеми.

Їх зрозуміли керівник обласної служби зайнятості, заслужений працівник соціального захисту Г.В.Корінна та фахівці. За активної підтримки органів влади області ініційовано проведення першого обласного кар’єрного форуму «Освіта. Робота. Перспектива», що відбувся 9 листопада ц. р. У залі зібралися керівники владних структур, бізнесу, навчальних закладів, об’єднаних територіальних громад, центрів зайнятості, профспілок і громадських організацій. Відбулася зацікавлена гостра дискусія.

А почався форум із прес-брифінгу «Соціальне партнерство влади і бізнесу задля регулювання процесів на ринку праці». Його відкрила директор Житомирського обласного центру зайнятості Г.В.Корінна, яка зазначила, що на першому кар’єрному форумі передбачається обговорення актуального питання: забезпечення кадрами економічно-соціального потенціалу області.

Виступивши, голова обласної ради В.В.Ширма зауважив, що проблема працевлаштування — дуже важлива. Тому влада, освіта, роботодавці мають координувати свої зусилля.

Заступник голови облдержадміністрації Я.М.Лагута зазначив: задоволений тим, що перший кар’єрний форум відбувається на Житомирщині. Важливо, що в цьому зібранні беруть участь усі основні «гравці» на ринку праці: влада, освіта, роботодавці, профспілки, котрі можуть і повинні впливати на його формування.

В обласному форумі взяв участь в. о. Голови Державної служби зайнятості В.С.Ярошенко. Виступивши перед журналістами, він повідомив, що за останні роки на ринку праці втричі збільшилася кількість робочих місць.

астав час, коли роботодавці повинні замислитися: якщо хочеш мати кваліфіковані кадри, забезпеч їм гідну зарплату. А претенденти на робочі місця, в свою чергу, повинні знати: щоб мати пристойну роботу, треба підвищувати свою освіту, набути кваліфікацію. Поки що вища освіта за якістю не дає гарантії на гідні роботу та заробіток.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 20 листопада 2017

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд05012018

Коростишівський Котигорошко.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки