В області на завершальному етапі — робота на п’яти об’єктах із поточного середнього ремонту дорожнього полотна. Ремонтні роботи в два шари асфальтобетону здійснюються завдяки «митному експерименту», що цьогоріч запроваджений в усіх областях України, — інформує прес-­служба САД в області.

Ремонти вже фактично проведені на окремих частинах шляхів місцевого значення: Овруч — Норинськ — Словечне — Перга (підрядник ПП «Автомагістраль»); під’їзд до с. Гальчина (підрядник ШБУ — 35); Бараші — Ємільчине через Брідок, Рихальське, Куліші (підрядник ПП «Автомагістраль»); під’їзд до с. Майстрів (підрядник ВКФ «Урарту»); Житомир — Сквира — Ставище — Піски (підрядник ДП «Житомирський облавтодор»).

Як відомо, «митний експеримент» був ініційований Кабінетом Міністрів України та затверджений постановою КМУ від 16 вересня 2015 р. № 726. Суть нововведення полягає в тому, що 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних надходжень митних платежів, які справляються під час митного оформлення товарів, спрямовуються до відповідних спеціальних фондів обласних бюджетів для фінансування ремонтів доріг загального користування.

Додати коментар

Захисний код
Оновити