2 листопада відбулася тринадцята сесія обласної ради 7­-го скликання, котру відкрив і вів голова обласної ради В.В.Ширма. На ній були присутні перший заступник і заступник голови ради С.М.Крамаренко та М.О.Вілівчук.

У роботі сесії узяли участь голова облдержадміністрації І.П.Гундич та його заступники, керівники обласних служб і силових структур, голови районних рад, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад і міські голови, представники громадських організацій. Був присутній і народний депутат Б.С.Розенблат.

Голова облради В.В.Ширма поінформував про кадрові зміни, що сталися з часу попередньої сесії, а також назвав новообраних голів міських, селищних та сільських об’єднаних територіальних громад і привітав їх.
В.В.Ширма та голова облдержадміністрації І.П.Гундич вручили державні нагороди, відзнаки, дипломи про присвоєння почесних звань і подяки представникам різних галузей господарства області.

Орденом Князя Ярослава Мудрого V ступеня посмертно було нагороджено відомого митця та композитора Івана Сльоту. Орден вручили його дружині Валентині Бартош. Пам’ять про чудову людину й творця зал ушанував стоячи.

Депутати також ушанували пам’ять Аміни Окуєвої, котра загинула цими днями від рук терористів.

 

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд05012018

Коростишівський Котигорошко.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки