Світлана Абрамович та Ніна Антонюк, рідні військовослужбовців, полеглих у зоні проведення антитерористичної операції, представники відділу пошукової роботи Збройних Сил України нарешті добилися встановлення місця поховання ще одного бійця.

— Три роки та два місяці ми чекали, сподівалися, вірили, шукали нашого Ярослава, — розповідає удова Ярослава Антонюка Ніна Петрівна.

Її чоловік служив механіком­водієм у складі екіпажу танка Т­64 старшого лейтенанта Артема Абрамовича. А солдат Петро Барбух був навідником. 12 серпня 2014 року вони прийняли нерівний бій із противником поблизу села Никифорового Донецької області, біля державного кордону з Російською Федерацією. Прикривали відступ поранених та контужених бійців 30­ої окремої механізованої бригади. Останки полеглих українських бійців знайшли на початку жовтня того ж року.

— Лише у травні 2015 року, через дев’ять місяців після загибелі сина, ми отримали останки Артема та 25­річного солдата Петра Барбуха, — розповідає Світлана Вікторівна Абрамович.

Ярослава Антонюка до 6 жовтня 2017 року вважали безвісти зниклим. У результаті проведених слідчо­розшукових заходів та низки спеціальних експертиз вдалося ідентифікувати останки бійця.

— Це страшно, важко та дуже боляче, але нам необхідно було через це пройти, щоб кожен полеглий захисник України був гідно похований і пам’ять про нього була збережена, — сказала Світлана Абрамович.