У Стремигороді Коростенського району відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль льону. Він має на меті відродження традицій вирощування колись головної сільськогосподарської культури Полісся. Всіх, хто вирішив відвідати свято, радо зустрічали на ярмарку продукції з льону та в етно­зоні, де відбувалися різноманітні майстер­класи. На окремих майданчиках лунали пісні у виконанні народних аматорських гуртів Коростенщини.

Декілька тисяч глядачів були вражені кінно-­трюковим шоу лицарів «Княжої конюшні», виступом учасника шоу «Голос країни» Арсена Мірзояна на головній сцені та авіаційним видовищем від клубу «Авіатик».
Розпочинаючи фестиваль, його засновниця та ідеолог Ірина Костюшко, а також народний депутат України Володимир Арешонков привітали льонарок, які свого часу віддано працювали на полях. На фестивалі були присутні голова обласної ради Володимир Ширма, депутати обласної ради, представники органів влади Коростенщини, підприємці та аграрії.

Цьогорічний фестиваль льону відвідали гості з Білорусії, Польщі, Франції, Бельгії та Південно­-Африканської Республіки.

У рамках фестивалю відбулась дискусія на тему відродження льонарства, організована Асоціацією розвитку льонарства і коноплярства України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Лінки