Нещодавно на базі КНП «Коростенська центральна міська лікарня» (директор Сергій Ковердун) свою роботу після ремонту розпочав сучасний хірургічний відділ Коростенського консультативно-діагностичного центру (Коростенська центральна поліклініка).

Участь у відкритті взяв Коростенський міський голова Володимир Москаленко, привітавши медиків-хірургів і побажавши успіхів у їхній нелегкій роботі.

Ремонт приміщення здійснено підрядною організацією «Компанія Спецрембуд» за кошти, виділені з бюджету громади та Держбюджету.

За словами міського голови, консультативно-діагностичний центр сьогодні претендує на звання медичного центру різного спрямування північної частини Житомирської області.

«Те, що стосується здоров’я людини — пріоритет міської ради. Тому розвиток медичної сфери — це пріоритет Коростенської громади», — зауважив Володимир Васильович.

Медичний центр має сучасне обладнання та комфортні умови. Операційні кабінети оснащені високоякісним та точним медичним устаткуванням, облаштовані десятьма кисневими точками та генераторами. Різної складності й напрямків операційні втручання тут будуть робити як місцеві фахівці, так і їхні колеги зі столиці.

— Ми маємо надавати людям все краще: умови лікування, реабілітації, консультації, бо здоров’я для будь-якої людини — це головне, — сказав директор медустанови Сергій Ковердун. — Під час комплексу ремонтних робіт, на які було витрачено майже 3 млн. грн., ми врахували й те, що послугами відділу будуть користуватись люди з обмеженими фізичними можливостями. Відтепер тут зможуть робити операції з урології, хірургії, гінекології, офтальмології. Відтепер людям, котрі проживають у віддаленій північній зоні нашої області, не обов’язково їхати за меддопомогою до столиці чи Житомира.

Останнім часом активно триває реорганізація лікарні, спрямована на покращення якості з надання медичних послуг. Багато уваги приділяється ремонту корпусів, придбанню сучасного медобладнання, впорядкуванню території лікарні.

Трохи більше, ніж за рік, відколи працює на посаді директора Сергій Анатолійович, уже зроблено п’ять паркових зон на території лікарні: три — за рахунок благодійних організацій, дві — власними силами. Центральна лікарня має автономне електро- і водопостачання. На території лікарні зроблені дитячі майданчики, зони відпочинку, місця для паркування автотранспорту, є відеонагляд.

За словами Сергія Ковердуна, він прагне, щоб Коростенська центральна міська лікарня стала кращою не лише в області, а й однією з кращих у державі. Для цього залучаються відповідні спеціалісти, вивчається передовий досвід.

— На досягнутому зупинятися не будемо, а впевнено йтимемо вперед, долаючи усі негаразди. Головне, щоб закінчилася війна, — підсумував С.Ковердун.

Фото з сайту міськради.

Фотоетюд

Лінки