Застарілі газові прилади — це і не економно, і небезпечно: витік газу або накопичення чадного газу в приміщенні можуть призвести до загибелі людей. «104.ua Клієнтський простір» допоможе обрати нову газову колонку, а також запропонує комплексну послугу з її заміни.

Газове обладнання старих зразків, яке відпрацювало 10-15 років та належним чином не обслуговувалося технічно, — небезпечне: застаріла та «через раз» працююча автоматика, засмічені трубки, негерметичні клапани — все це може стати причиною аварійної ситуації, отруєння чадним газом або навіть загоряння та вибуху.

«На превеликий жаль, трапляються нещасні випадки, коли споживачі, нехтуючи власною безпекою, користуються приладами, які не обслуговують технічно, не ініціюють перевірку димових та вентиляційних каналів або ж встановлюють газові прилади поруч із примусовою витяжкою чи у ванних кімнатах. Це — грубі порушення експлуатації й ціна такої недбалості — здоров’я», — наголошує майстер відділу технічного обслуговування Андрій Забродський.

Клієнти АТ «Житомиргаз», які вирішили замінити старий газовий водонагрівач на новий, можуть зробити це комплексно і в одному місці. Ваш персональний менеджер «104.ua Клієнтського простору» допоможе обрати газовий прилад необхідної потужності та підготує усі папери для його заміни.

Комплексна заміна газового водонагрівача (колонки) включає в себе виконання демонтажу старого та підключення нового газового приладу, заміну кранів, шлангів та інших комплектуючих, офіційну реєстрацію приладу, гарантію та сервіс.

«Клієнту не потрібно самому шукати прилад потрібних технічних характеристик, потім витрачати час на пошук майстрів, котрі мають відповідні дозволи на «газові» роботи і піклуватися ще й про правильність оформлення паперів. Все це клієнт отримає у нас, в одному місці. До того ж, ми гарантуємо професійність виконаних робіт», — пояснює менеджер «104.ua Клієнтський простір» Тетяна Войтенко.

Комплексна послуга зі заміни колонки коштує 4800 грн. Нею можна скористатися за умов:

1. Купівлі колонки у «104.ua Клієнтський простір» або на «market.104.ua».
2. Якщо не змінюється місце розташування приладу.
3. Потужність котла лишається такою ж.
4. Відсутня необхідність змінювати систему димоходу.

Окрім послуги зі заміни газового нагрівача доступні й пропозиції щодо заміни «під ключ» котла, плити або конвектора. Детальніше про вартість і умови розповість ваш персональний менеджер за номером телефону: 0 800 104 104 (дзвінки тарифікуються згідно з тарифними умовами вашого оператора мобільного зв’язку).