Нещодавно Ружинську громаду відвідали голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко, його заступник Юрій Градівський, голова Бердичівської ВРА Людмила Димидюк. Про це повідомили у прес-службі ОВА.

Мета візиту посадовців — ознайомитись із ходом виконання весняно-посівної кампанії, а також зустрітись із місцевими підприємцями.

Аграрії Житомирщини нині засівають поля пшеницею, ячменем, рапсом, соняшни-
ком. У деяких громадах області досі працюють сапери та піротехніки, які прибирають з сільгоспугідь вибухонебезпечні предмети.

Віталій Бунечко, зокрема, поспілкувався з представником місцевої агрофірми
Олександром Кулібабою, який не лише вирощує зернові культури, а й утримує ферму свиней та великої рогатої худоби.

Також голова Житомирської ОВА побував і в пекарні, яку заснував місцевий житель Віктор Шуляк після початку війни, щоб забезпечити хлібом не лише Ружин, а й навколишні населені пункти. За добу працівники пекарні випікають більше 700 хлібин, а робочі місця на підприємстві знайшли переселенці з м.
Бородянки Київської області.

Окрім того, Віталій Бунечко ознайомився з роботою місцевого молокозаводу, що вже незабаром планує відновити об'єм виробництва до довоєнного рівня.

— Поки наші захисники боронять Україну, ми повинні стати для них надійним тилом. А тому Житомирщина активно повертається до роботи, щоб підтримати економіку держави, — зауважив В.Бунечко.