Фото авторки.
Фото авторки.

 

У приміщенні центру культури та дозвілля Малинської міської ради 10-річчя з дня заснування відзначила районна благодійна організація «Захист дітей Чорнобиля», котра опікується дітьми пільгових категорій, з вадами фізичного розвитку, а також із малозабезпечених родин. Для них постійно проводяться цікаві майстер-класи, тренінги, гуртки, родинні зустрічі, благодійні ярмарки, екскурсії. Діти з Малинської громади, батьки яких є членами цієї організації не перший рік відпочивають у французьких та італійських родинах. До складу організації входять майже 300 членів.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова організації Людмила Штуль, засновниця організації Наталія Скопич, керуюча апаратом міської ради Ірина Скопич, помічник-консультант народного депутата України Тетяни Грищенко Петро Дожук, заступник начальника управління освіти, молоді, сім’ї та національно-патріотичного виховання молоді міськради Валентина Заровна, представники ряду громадських і благодійних організацій Малина, депутат міської ради Наталія Парфіненко, а також давні й надійні партнери організації з Італії та представниці благодійної організації «Чорнобиль — 52» із Франції Жіслен Тісерард та Ольга Прадель.

Активістам організації та її голові Людмилі Штуль за активну й багаторічну громадську роботу вручили грамоту та подяки міської ради, народного депутата України.

Затим на дітей чекали цікаві розваги, конкурси, призи, солодощі, лотерея, а також театральна вистава «Один удома». Її подарувала дітям адміністрація ПрАТ «Малинська паперова фабрика-ВАЙДМАНН».