У зв’язку з наближенням Новорічно-Різдвяних свят, що супроводжуватимуться богослужіннями у храмах Бердичівського району, керівники райдержадміністрації та правоохоронних органів закликали священнослужителів дотримуватися карантинних обмежень.

Під час зустрічі голова райдержадміністрації Людмила Димидюк наголосила: незважаючи на те, що вже провакциновано близько 65% мешканців району, чимало людей ще не пройшли вакцинацію. Тож необхідно дотримуватися вимог карантину під час проведення масових релігійних заходів та святкових богослужінь.

Про ситуацію на території району щодо поширення коронавірусу та чинні обмеження й заборони розповів начальник Держпродспоживслужби в області Валерій Биков. За його словами, епідеміологічна ситуація залишається напруженою. Тому, щоб не спровокувати нову хвилю коронавірусу, розслаблятися зарано. Він нагадав про те, що у червоній зоні не рекомендується проведення масових заходів.

Щодо проведення богослужінь на відкритому повітрі, то тут наявність сертифікатів не потрібна, зазначив Валерій Биков. Він закликав не забувати про обов’язкове використання засобів індивідуального захисту та дотримання соціальної дистанції.

Священнослужителів закликали проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності вакцинації, на власному прикладі показувати, що щеплення — це безпечно й необхідно для подолання пандемії коронавірусу.