Фото з сайту Нацполіції в області.
Фото з сайту Нацполіції в області.

 

Упродовж трьох днів на базі кінологічного центру ГУНП та Житомирського навчального центру підготовки поліцейських проходив відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів.

У цьогорічних змаганнях взяли участь 25 команд із різних регіонів країни. Службові собаки породи німецька вівчарка вправно демонстрували свою підготовку за загальним курсом слухняності; здійснювали пошукову та слідову роботу, вибірку людей і речей; затримували порушників і долали смугу перешкод.

— Третій рік поспіль ми зустрічаємо команди поліцейських кінологів, які долучаються до проведення цього чемпіонату. Оновлена база дає нам змогу не тільки готувати собак для служби, а й проводити заходи такого високого рівня. Кожен з видів багатоборства справді важливий у повсякденній діяльності поліції, допомагає у розкритті злочинів і затриманні правопорушників, — розповів начальник ГУНП в області, полковник поліції Юрій Олійник.

У підсумку відповідно до суми результатів усіх етапів багатоборства перемогу здобули Валерій Сеньків з Івано-Франківщини разом зі своїм чотирилапим другом Алтаєм. Друге місце вибороли Томас Зіньгіс із псом на ім’я Байра з Одещини, а третє — представник Харківщини Євген Косенко зі службовим собакою Кликом.

Відзначили окремими нагородами й призерів чемпіонату у чотирьох номінаціях: «Комплекс вправ загальної підготовки розшукових собак», «Комплекс вправ спеціальної підготовки розшукових собак», «Подолання смуги перешкод» та «Затримання умовного порушника».