На Житомирщині стартував п’ятий етап вакцинації проти COVID-19. Про це під час брифінгу оголосила перший заступник голови облдержадміністрації Наталія Остапченко. Вона також повідомила, що з 22 липня в області працюють 5 центрів масової вакцинації — у Житомирі, Бердичеві, Новограді-Волинському, Овручі та Коростені. Крім того, діятимуть 118 пунктів щеплення і 36 мобільних бригад.

Якщо раніше центри масової вакцинації працювали лише по вихідних, то відтепер — щодня. Ще одне нововведення — щеплення робиться без попереднього запису.
Нині на Житомирщині наявні чотири вакцини: AstraZeneca, CoronaVac виробництва компанії Sinovac, Comirnaty від Pfizer та Moderna. «Населення зможе обирати з цих чотирьох вакцин», — зазначила Наталія Остапченко.

За словами заступника Житомирського міського голови Марії Місюрової, у центрі масової вакцинації в Житомирі вже вакцинувалися близько 10 тисяч осіб (станом на 21 липня). Жодної несприятливої події після імунізації не було зафіксовано. Були кілька звернень щодо підвищених тиску і температури, панічні атаки — загалом 1 — 3 таких випадки на день.

У Житомирі, у центрі масової вакцинації, що працює у приміщенні шостої школи, щеплення можна зробити з 12-ої до 19-ої години, а у вихідні, як і раніше, — з 8.30 до 19-ої години.

Станом на 20 липня на Житомирщині щеплено 135 тисяч осіб, із яких понад 41 тисяча людей отримали дві дози вакцини.