Фото зі сторінки у «Фейсбук» Віталія Бунечка.
Фото зі сторінки у «Фейсбук» Віталія Бунечка.

 

Створення дитячих будинків сімейного типу на Житомирщині — це турбота про майбутнє, адже кожна дитина повинна мати сім’ю та виховуватися в нормальній родині. На Житомирщині вже є приклади, коли діти з прийомних родин, ставши на ноги, самі беруть на виховання дітвору з дитячих будинків. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Нещодавно, під час робочого візиту до Коростенського району, голова облдержадміністрації Віталій Бунечко відвідав Поліський старостинський округ Ушомирської ОТГ, де разом із головою райдержадміністрації Юрієм Тарасюком та головою Ушомирської ОТГ Людмилою Малою поспілкувалися з родиною Артема та Альони Луцикеєвих, котрі взяли на виховання двох хлопчиків — Артема та Дмитра. Відтепер вони зростатимуть в любові та теплі. Господиня вже 25 років трудиться соціальним працівником.

Гості щиро привітали їх у новій оселі, що була придбана в рамках програми підтримки дитячих будинків сімейного типу за співпраці обласних та місцевих органів влади за більше, ніж два мільйони гривень.

На запитання гостей: «Як давно ви тут живете?» — дітлахи відповіли: «Ми завжди тут жили!». Незабаром це родинне обійстя поповниться ще новими вихованцями.

— Без сумніву, ми й надалі продовжуватимемо втілювати соціальні ініціативи Президента України, які спрямовані на підтримку таких родин та дітей, — сказав В.Бунечко. — Минулого року на Житомирщині відкрито 16 дитячих будинків сімейного типу — в Баранівській, Бердичівській, Коростенській, Житомирській, Старосілецькій, Овруцькій, Олевській, Пулинській, Хорошівській, Оліївській та Чуднівській територіальних громадах, а також створено 18 прийомних сімей. Це допомогло влаштувати в родини 142 дитини. Звісно, на цьому зупинятися не будемо, адже чужих дітей не буває. Подорослішавши, вони все зрозуміють і будуть дуже вдячні батькам за щасливі миті дитинства. Якщо хочеш робити добрі справи — завжди знайдеш на це час. Цю істину вже давно я взяв собі за правило.

Л.Мала поінформувала, що облаштовувати будинок цій родині взялися всі гуртом. Так, зокрема, за кошти місцевого бюджету придбали необхідні меблі. Народний депутат України Володимир Арешонков подарував родині телевізор та холодильник, а ТДВ «Коростенський щебзавод» виділило майже 50000 грн. на облаштування будинку, ДП «Коростенське лісомисливське господарство» допомогло забезпечити твердим паливом на зиму.