Фото з мережі «Фейсбук».
Фото з мережі «Фейсбук».

 

У рамках реалізації Національної програми «Велике будівництво» нову амбулаторію відкрили в Семенівській територіальній громаді, що в Бердичівському районі. Загальна її вартість — 9 млн. грн.

«Радий, що свого часу Семенівська громада правильно визначила пріоритети та знайшла можливість виділити співфінансування на цей проект, — зазначив голова облдержадміністрації Віталій Бунечко. — У результаті, вклавши 900 тис. грн., отримали сучасну будівлю в селі, яка ще багато років буде працювати для громади. Також мав нагоду познайомитися з двома молодими лікарями, які завершили інтернатуру лише три роки тому. Це — Юрій Слюсар і Дмитро Глушков, які вирішили тут працювати».

Нова амбулаторія здатна обслуговувати понад 5 тисяч жителів Семенівки та прилеглих сіл. Завдяки авто Renault Duster, придбаного за державні кошти, лікарі зможуть приїжджати на виклики пацієнтів.
Нині в області вже здано в експлуатацію 7 сучасних амбулаторій сільської медицини, ще у 5 — повністю завершено будівельні роботи, триває процес отримання документів на введення їх в експлуатацію.

 

Погода

Фотоетюд

Фото11122020

Щедрий врожай горобини ворожить сурову зиму.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки