Фото зі сторінки у Facebook Віталія Бунечка.
Фото зі сторінки у Facebook Віталія Бунечка.

 

Нещодавно голова облдержадміністрації Віталій Бунечко провів зустріч із надзвичайним і повноважним послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гульдере.

У ході бесіди посол відзначив, що Житомирщина є одним з регіонів України, де турецький бізнес відчуває себе комфортно й не стикається із зайвим бюрократичним чи іншим тиском.

Детально обговорено основні напрямки, які можуть бути цікавими для співпраці українського й турецького бізнесу на Житомирщині, зокрема:
агросектор, де Житомирська область вже кілька років поспіль є одним із лідерів виробництва органічної продукції; альтернативна енергетика, адже саме у цій галузі в нашій області вже працюють турецькі інвестиції — компанія «ЕМ-ЕН-ДЖІ Українська Відновлювальна Енергетика»; туризм і готельно-ресторанний бізнес (HoReCa), в якому турецький бізнес має неабиякий досвід та бажання розвиватися, особливо в Україні; транспортна інфраструктура, зокрема, авіасполучення та розвиток аеропорту.

Також турецький бізнес зацікавлений в участі в роботі індустріальних парків Житомирщини, що можуть бути привабливими не лише для великих корпорацій, але й для малого та середнього бізнесу.

Голова ОДА щиро подякував послу та представникам турецької бізнес-спільноти за вагомий внесок у розвиток нашого двостороннього партнерства та в економіку Житомирської області.

 

Погода

Фотоетюд

Фото21082020

«Кізонько, дай молочка!».

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК.с. Фасова Хорошівського району.

Лінки