Фото з сайту chudniv.news.
Фото з сайту chudniv.news.

 

Нещодавно у Великокоровинецькому краєзнавчому музеї Чуднівської міської ради відбулася презентація Книги пам’яті загиблих учасників АТО (ООС).

У виданні йде мова про 14 земляків, котрі, виконуючи конституційний обов’язок, віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України.

До книги, що побачила світ завдяки ініціативі військового комісара Чуднівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника Олега Клока, головного спеціаліста командування РТЦК та СП Жанни Систалюк і фінансової підтримки депутатів Житомирської обласної ради Ігоря Ходака й Руслана Годованого, увійшли фотографії героїв, їхні біографії та відомості про військові відзнаки й подвиги.

Світлини загиблих військовослужбовців-земляків також представлено в музейній експозиції «Життя за Україну», біля якої й відбулося представлення видання.

На захід окрім рідних і близьких загиблих також прибули Чуднівський міський голова Віталій Войтко, старости цієї громади, працівники Чуднівського РТЦК та СП, представники місцевих органів влади й громадськості.
Учасники дійства згадали кожного загиблого воїна поіменно, вшанувавши їхню пам’ять хвилиною мовчання.

 

Погода

Фотоетюд

Фото21082020

«Кізонько, дай молочка!».

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК.с. Фасова Хорошівського району.

Лінки