Позачергове засідання виконкому Житомирської міської ради, яке проходило 12 жовтня, закінчилося практично відразу. Встигли розглянути лише перше з трьох питань, як присутня в залі житомирянка почала запитувати у міського голови про те, хто відновить їхні дерева, чому спотворено роботу робочої групи.

Практично відразу онлайн-трансляцію засідання виконкому було перервано. Згодом у YouTube з’явилося відео штовханини та суперечки в приміщенні прес-центру. На ньому видно кількох охоронців, міського голову, членів виконкому та «активістів», лунають фрази «рішення робочої групи», «виконуйте рішення суду», а також слова Сергія Сухомлина, щоб запросили працівників юридичного департаменту.

Як стало відомо згодом, на засідання міськвиконкому прийшли представники мешканців мікрорайону, які неодноразово мітингували, висловлюючи протест проти сусідства їхніх житлових будинків з АЗС за адресою: проспект Незалежності, 29.

Кажуть, мер просив викликати поліцію. В управлінні по зв’язках із громадськістю міськради підтвердили: «Дійсно, у прес-центрі відбулася невелика бійка».